tel.: 663 311 637 | email: info@computersoft.net.pl 

Drogi Kliencie, w trosce o jak najlepszy rozwój Państwa firmy, strony internetowej, czy też sklepu, Interaktywna Agencja ComputerSoft oferuje Państwu szereg atrakcyjnych usług, dzięki którym stworzą Państwo wyjątkową i silną markę już od podstaw.


Tworzenie stron www

Odpowiednio opracowana i przygotowana strona www to już połowa sukcesu Państwa firmy. Dzięki skutecznej, chwytliwej stronie internetowej jesteś w stanie dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów.


Sklepy, portale.

Potrzebują Państwo otworzyć sklep internetowy? Chętnie pomożemy! Tworzenie sklepów, czy też portali internetowych to dla nas chleb powszedni. Zajmiemy się tym w pełni profesjonalnie, biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i oczekiwania.


Grafika

Grafika, projektowanie, wykonanie, korekcja. Agencja ComputerSoft oferuje też jedyne i niepowtarzalne projekty graficzne, a także ich solidne wykonanie. Dzięki nim Państwa firma i marka staną się rozpoznawalne.


Audyt

Audyt i optymalizacja stron i serwisów działających w oparciu o system CMS Joomla!


Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron w naszym wykonaniu to niezwykle skuteczne, a przy okazji tanie narzędzie reklamy Państwa firmy. Pragną Państwo dotrzeć do szerokiego grona odbiorców? Koniecznie zdecydujcie się na pozycjonowanie strony firmowej!


Chwytliwe teksty na stronę

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Jeśli chcą Państwo zrobić dobre wrażenie na swoich klientach i zainteresować ich swoją ofertą, koniecznym są wyjątkowe i chwytliwe teksty zamieszczone na Państwa stronie www.

Portfolio

Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio.

Nasze portfolio to zbiór prac, doświadczeń oraz pomysłów z przeciągu kilku lat naszej działalności. Staramy się, aby każdy Klient identyfikował się z naszymi pracami, potrafił odnaleźć cząstkę siebie w tym, co wspólnie tworzymy oraz czerpał satysfakcję z efektów naszej współpracy.


Wyróżnione realizacje:

Referencje

Zachęcamy do zapoznania się z tym, co myślą o nas nasi Klienci.

Sakura Haruno

ComputerSoft polecamy na elastyczny charakter współpracy.

Mamy przyjemność zaświadczyć, że Agencja ComputerSoft w profesjonalny i rzetelny sposób przygotowała dla nas stronę internetową.Zobacz plik z referencjami

Sakura Haruno

The customer service he offered was very friendly and professional, his individual approach ...

Computer Soft Company developed a bilingual i.e. Polish and English, fully integrated and responsive e-shop for our company in Oct - Dec 2015.Zobacz plik z referencjami

Sakura Haruno

Jesteśmy zadowoleni z usług firmy.

Rozpoczęta współpraca z firmą ComputerSoft na początku 2009 na płaszczyźnie doradztwa konsultingowego z zakresu usług informatycznych przebiega na bardzo wysokim poziomie. Prace wykonywane są fachowo i terminowo. Jesteśmy zadowoleni z usług firmy. Zobacz plik z referencjami

Sakura Haruno

Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Computersoft.

Z firmą ComputerSoft współpracuję od 2 lat. Dzięki rozwiązaniom firmy udało nam się zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem sieci. Firma Computersoft kilkukrotnie wykonała usługi związane ze wsparciem działania sprzetu PC w naszej firmie (...) Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy ComputerSoft. Zobacz plik z referencjami

Sakura Haruno

Polecam innym usługi firmy ComputerSoft.

Firma ComputerSoft jest naszym wykonawcą usług informatycznych z zakresu projektowania i wsparcia platform sprzedażowych. Jest partnerem solidnym i terminowym. Wszelkie powierzone im zadania zostały zrealizowane w wyznaczonym terminie, fachowo, przy dużym zaangażowaniu w realizowany projekt. Na podstawie swoich własnych doświadczeń polecamy innym usługi firmy ComputerSoft. Zobacz plik z referencjami

Sakura Haruno

Polecam wszystkim jej usługi.

Niniejszymi referencjami stwierdzam, że firma Computersoft przygotowała w sposób profesjonalny i fachowy stronę internetową (...) Prace projektowe zlecone firie ComputerSoft zostały wykonane fachowo i terminowo. Doceniając jakość współpracy oraz skuteczność firmy ComputerSoft polecam wszystkim jej usługi. Zobacz plik z referencjami

O nas

Kilka słów o naszej firmie.

Agencja Interaktywna ComputerSoft powstała w 2007 r roku dzięki wsparciu Unii Europejskiej. Już od samego początku działamy jako samodzielna jednostka dbająca o jak najwyższy poziom usług świadczonych przez naszą firmę.

Naszym nadrzędnym celem jest uśmiech i zadowolenie naszego klienta. W naszej agencji, zbudowanej przez pasjonatów i profesjonalistów, kładziemy nacisk na solidne i kompleksowe realizowanie zleceń naszych klientów. Czy to tworząc stronę www lub sklep internetowy, czy też pozycjonując Państwa strony, zawsze działamy razem z Państwem, w oparciu o Wasze oczekiwania i potrzeby. Zawsze jesteśmy otwarci na pytania i pomysły. Agencja ComputerSoft stworzy dla Państwa nie tylko atrakcyjny sklep internetowy, czy stronę internetową, ale także skutecznie ją wypozycjonuje na sam szczyt wyników wyszukiwarki. Specjalnie dla Państwa stworzymy też niepowtarzalną i unikalną grafikę, a także teksty na strony internetowe.

Jak pracujemy?


Rozmawiamy. Wspólnie ustalamy koncepcje.

To pierwszy i najważniejszy krok w tworzeniu strony internetowej. Etap, w którym razem z Państwem ustalamy koncepcję danej strony.  Uważnie Państwa słuchamy,

 jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, potrzeby i oczekiwania, jakie wkładacie w to przedsięwzięcie. Dopiero po wspólnej rozmowie i wstępnej wizji strony, możemy przystąpić do dalszych działań.


Projektujemy

Wiedząc już, jakie są Państwa oczekiwania możemy przystąpić do tworzenia projektu Państwa strony. Do każdej zadania podchodzimy indywidualnie, gwarantując Państwu wyjątkowość i unikalność Państwa strony.

Dlatego na tym etapie tworzymy projekt graficzny strony. To bardzo ważne, aby wszystkie elementy znajdujące się na stronie współgrały ze sobą. Dzięki temu strona będzie przyjemna dla oka i wzmocni także wizerunek Państwa firmy, jako profesjonalnej i solidnej.


Budujemy

Kiedy nasz projekt graficzny przypadnie Państwu do gustu, możemy przystąpić do kodowania strony, czyli ubierania projektu w szablon www. Na tym etapie łączymy też nasz szablon ze skryptami i doprowadzamy cały proces

programowania strony internetowej do końca. W naszej Interaktywnej Agencji ComputerSoft pracujemy w oparciu o nowoczesne systemy CMS, dzięki którym mają Państwo możliwość samodzielnego zarządzania treścią znajdującą się na Państwa stronie.


Oddajemy

Kolejny krok, to umieszczenie Państwa strony na serwerze. Chcąc mieć pewność, że stworzona przez nas strona działa sprawnie, testujemy ją pod kątem awaryjności, a także jej zgodności z konfiguracją systemu

serwerowego. Jeśli zaproponowana przez nas strona spełnia Państwa oczekiwania, przystępujemy do uzupełniania jej treścią i uruchamiamy, a następnie pozycjonujemy stronę. W naszej agencji ComputerSoft płacą Państwo tylko za efekty.

 

Zaufali nam

 

   

Something went wrong... Unable to load map... Please try to enable javascript

Kontakt

Your message was sent, thank you!

Kontakt | Brief

Required *


UWAGA:

Proszę przesłać materiały do strony (logo, zdjęcia, itp.) w postaci pliku zip.

 

 
<1-- -->